Svatby na zámku - Svatební servis


Zámek je možné využít pouze pro svatební obřad nebo pro pořádání kompletních svateb. Jste-li pracovně vytíženi, ale zároveň si přejete krásnou svatbu dokonalou ve všech detailech, rádi Vám nabízíme též služby svatebních koordinátorů, kteří zajišťují svatby na klíč – od svatební přípravy, přes tisk svatebních oznámení až po celkový svatební servis.

Je Vaše svatba mezinárodní? Tudíž je nutné postarat se také o Vaše zahraniční hosty, kteří mohou být v České republice poprvé. Jsme připraveni Vám pomoci s péčí o ně, s rezervací letenek a ubytování, se sestavením speciálního doprovodného programu, zajištěním dopravy, průvodců či tlumočníka.

Jsme zvyklí pro naše hosty zajišťovat profesionální svatební servis na té nejvyšší úrovni, máme zkušenosti i s významnými diplomatickými akcemi a návštěvami. I při svatebním obřadu a během celého dne je nutné, aby byly zachovány základní principy protokolárních pravidel. Pomůžeme Vám navrhnout a sestavit zasedací pořádek, seřadit svatební hosty a umožnit Vám tak soustředit se pouze na to, aby svatební den byl pro Vás co nejpříjemnější.

Jsme tu pro Vás, aby jeden z nejvýznamnějších dnů ve Vašem životě byl opravdu takový, jaký si jej představujete a navíc - bez zbytečných zmatků, problémů a stresů. Koordinátor celého svatebního dne místo Vás vyřeší nečekané problémy a situace, které se při tak náročném dni mohou vyskytnout. Na základě dlouholetých zkušeností s organizací významných společenských a jiných akcí víme, co je důležité a na co je nutné se především zaměřit. Vy si jen vychutnáte svůj dokonalý svatební den!

Svatby na zámku – Svatební služby

Návrh, tisk a distribuce tiskovin
Oblečení a doplňky
Květiny a dekorace
Hudební a zábavný program
Video a fotodokumentace
Doprava a logistika

   © 2007 Zámek Trnová Partneři | Odkazy | Kontakt