Svatby na zámku - Ceník

Cena svatby na Zámku Trnová se odvíjí od přání a požadavků snoubenců. Je možné zde uspořádat pouze svatební obřad nebo kompletní svatbu. Dále nabízíme snoubencům širokou škálu dalších služeb.

* ubytovací kapacita zámku Trnová je 28 osob
Uvedené ceny neobsahují DPH

Svatební obřad

Zámek Trnová u Jíloviště, který se nachází 20 km z centra Prahy, nabízí několik zajímavých míst, kde je možné uspořádat svatební obřad.

Pod širým nebem můžete uzavřít sňatek buď v zámecké francouzské zahradě u romantické besídky porostlé růžemi nebo fontány, či v zámeckém anglickém parku, kde své "ano" můžete vyslovit v altánu či na molu u zámeckého jezírka.

Pokud si přejete uspořádat obřad přímo na nově zrekonstruovaném Zámku Trnová, je Vám k dispozici překrásný Hlavní sál s originálním dřevěným táflovaným stropem s mohutným křišťálovým lustrem, krbem a starožitným mobiliářem.

Církevní obřad je možné uskutečnit v přilehlém římsko-katolickém chrámu svatého Ducha.

Oslavu lze uspořádat v Tanečním sále, v létě též na Vyhlídkové věžní terase.

Cena za svatební obřad je 15.000 Kč. V této ceně Vám nabízíme pronájem prostor na 1-2 hodiny, zámecký mobiliář, elegantní květinovou výzdobu, slavnostní přípitek - sklenku suchého sektu - pro 40 svatebních hostů, parkoviště pro 15 aut.

Nad rámec ceny nabízíme služby svatební agentury (zorganizování
celé svatby nebo pouze jejích dílčích částí), svatebního koordinátora,
catering, floristky, hudební doprovod, osvětlení, ozvučení apod.
Možnost ubytování v 12 pokojích v sousedním penzionu s bowlingem.

Ceny nezahrnují DPH.

S jakým předstihem svatbu objednat?

V případě že uvažujete o konání svatby na Zámku Trnová, neváhejte nás kontaktovat. Pro zvládnutí všech potřebných kroků je nutné začít s organizací minimálně měsíc před plánovaným termínem. Pro Vaši spokojenost a klid doporučujeme začít s přípravou co nejdříve.

Poptávkový formulář

 

 

   © 2007 Zámek Trnová Partneři | Odkazy | Kontakt